Tartalomjegyzék TeknősFórum - Teknőstartók fóruma

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok  AlbumAlbum   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Dr. Sátorhelyi Tamás

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Állatorvosokkal, rendelőkkel kapcsolatos tapasztalatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
FugeAron
Tojás

Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2012.12.30. Vas., 0:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zolee20 írta:
Lara258 írta:
Mennyi volt az a korrekt összeg?

Hello!

PÜ-ben leírom, de ide nem, csak a véleményem mondtam el. Azt hittem többet kell majd fizetnem szóval nekem nem volt drága. Tényleg nem mindegy mi a baja a teknősnek. Állatorvoshoz készülsz a teknősöddel azért kérdezted az összeget?

Nekem is le tudnád írni? Mert én is el kell úgy tűnik vigyem egy A-vitamin szurira a tekimet! És jó lenne tudni mennyit kéne rászánnom...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szaloncukor
Tojás

Nem: Nem:nő
Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2011.04.10. Vas., 8:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szeretném a két kisteknősömet elvinni a doktor úrhoz egy általános vizsgálatra. Igaz, hogy élénkek, esznek rendesen, a páncéljukat sem érzem puhának, de a közelmúltban sajnos elvesztettünk egy kis mór tekit, akinek - állatorvos szerint - valamilyen genetikai betegsége lehetett, de a doktor úr által írt teknőstartásról szóló anyag szerint a tartási körülményei sem voltak jók. Ezen természetesen folyamatosan igyekszünk változtatni.
Ezért szeretném, ha látná a másik két kistekit, és ha esetleg észrevesz valamit, ami gond lehet, akkor azt inkább most vegye észre, mint amikor már késő.

A kérdésem tulajdonképpen, hogy ő pontosan mikor rendel a rendelőjében? Tehát nem az egyetemen.
Illetve, hogy bejelentkezés alapján fogad, vagy csak úgy az utcáról is?

Előre is köszi!
Vissza az elejére
Lara258
Felnőtt teknős
Felnőtt teknős

Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2010.12.08. Szer., 15:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elküldheted PM-ben. Én igazából csak tájékozódom.

Olvastam az orvosok között, hogy valaki ajánlotta az Érdi állatorvost. Én Százhalombattán lakom, szóval Érd itt van 10 km-re. Dr. Sátorhelyi bőven messzebb van, de úgy gondolom jó előre felmérni a terepet, és majd nem akkor kapkodni, ha gond lenne...

Nem készülök állatorvoshoz a tekimmel, szerencsére mindkettő egészséges, jól érzik magukat

Tojás

Nem: Nem:férfi

HozzászólásElküldve: 2010.12.08. Szer., 10:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lara258 írta:

Hello!

PÜ-ben leírom, de ide nem, csak a véleményem mondtam el. Azt hittem többet kell majd fizetnem szóval nekem nem volt drága. Tényleg nem mindegy mi a baja a teknősnek. Állatorvoshoz készülsz a teknősöddel azért kérdezted az összeget?
Vissza az elejére
bauri
Tulajdonos
Tulajdonos

Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2010.12.08. Szer., 7:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem itt abszolút lehetetlen összegekről beszélni mert nem mindegy mi a baja a teknősnek, milyen gyógyszert kapott stb.
Lara258
Felnőtt teknős
Felnőtt teknős

Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2010.12.07. Kedd., 22:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tojás

HozzászólásElküldve: 2010.12.07. Kedd., 20:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is voltam a teknősökkel augusztus végén a Dr Sátorhelyi Tamásnál és csak ajánlani tudom. Elég messze lakom kb 120km-re Pesttől, de inkább felvittem ugyanis a szolnoki állatorvos nem igazán értett hozzá. Dr Sátorhelyinél megbeszéltük amit kellett, normálisan megvizsgálta a teknősöket, nem kapkodott és minden kérdésemre kaptam választ és a vizsgálat összege is korrekt volt. A chipeltetést is nálla fogom megcsináltatni.
Vissza az elejére
Edelino
Tojás

HozzászólásElküldve: 2009.07.11. Szomb., 19:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia,

Szerintem nyugodtan vidd hozzá! Én pénteken voltam teknőckémmel chippeltetni. 5 perc alatt fájdalom nélkül végeztünk, tekinek azóta sincs semmi baja.

E.
Vissza az elejére
Andi
Felnőtt teknős
Felnőtt teknős

Kor: 51

HozzászólásElküldve: 2009.06.01. Hétf., 10:23    Hozzászólás témája: Budapest és környéke Hozzászólás az előzmény idézésével

Tud-e valaki olyan állatorvosról aki a XVIII. kerülettől nem messze található és ért a hüllőkhöz??????? ( pl. chippelés)
Vagy maradjak dr Sátorhelyinél?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Állatorvosokkal, rendelőkkel kapcsolatos tapasztalatok Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Letölthetsz fájlokat ebből a fórumból