Tartalomjegyzék TeknősFórum - Teknőstartók fóruma

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok  AlbumAlbum   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Rákok

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Hüllők/Pókok/Díszhalak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bauri
Tulajdonos
Tulajdonos

Nem: Nem:férfi
Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2013.12.16. Hétf., 16:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://akvafarm.hu/rakok_garnelak/torpetarisznya.html

Röviden ennyi Smile

kurtzoli
Tojás

Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2013.12.11. Szer., 0:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

Egy ilyet http://en.wikipedia.org/wiki/Potamon_fluviatile kaptam akváriummal együtt egy biológus ismerősömtől aki sürgősen elutazott hosszabb időre kutatni és nem sok tapasztalatom van a tartásával kapcsolatban.

Tudna valaki segíteni, vagy irányt mutatni, hogy hol informálódjak?

igen, ugye az lenne a legjobb ha őt kérdezem meg, de mint mondtam sürgősen utazott kutatni ahol nem érem el és egy búcsúlevélben hagyta rám a rákját. Smile

4 centi átmérőjű a páncélja, mást nem tudok róla (pl hogy fiú vagy lány, vagy hogy hány éves...) életben szeretném tartani illetve egy jó kis barátságos helyet kialakítani neki, mert nálam lesz egy évig és szerintem amiben most van ott nem érzi jól magát... ja és azt tudom hogy potamon család de hogy milyen faj azt az ismerősöm sem tudta. De ehhez hasonlít legjobban amit belinkeltem

Minden segítséget nagyon szépen köszönök előre is!

zsoltkov
Felnőtt teknős
Felnőtt teknős

Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2013.07.31. Szer., 13:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Konkrétan Gecarcinus quadratus Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zsoltkov
Felnőtt teknős
Felnőtt teknős

Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2013.07.31. Szer., 13:32    Hozzászólás témája: Halloween rák (Gecarcinus quadratus) Hozzászólás az előzmény idézésével

Halloween rák-okat szeretnék tartani, valakinek volt már ilyen állatkája?
Mindenhol mást írnak a tartással kapcsolatban... O.o
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
pardalis
Tojás

Kor: 22

HozzászólásElküldve: 2012.07.10. Kedd., 19:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bauri írta:
http://szentgyo.wordpress.com/

Köszöntem!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bauri
Tulajdonos
Tulajdonos

Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2012.07.10. Kedd., 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://szentgyo.wordpress.com/
pardalis
Tojás

Kor: 22

HozzászólásElküldve: 2012.07.10. Kedd., 7:00    Hozzászólás témája: Rákok Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ismerősünktől kaptam kis garnélarákokat, viszont a halas akváriumba nem merem berakni őket, így egy kisebb akváriumban tengetik mindennapjaikat. Van valakinek tapasztatalat a garnéla tartásával kapcsolatban? (édesvízi)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Hüllők/Pókok/Díszhalak Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Letölthetsz fájlokat ebből a fórumból