Tartalomjegyzék TeknősFórum - Teknőstartók fóruma

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok  AlbumAlbum   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Debrecen kisállatkereskedései

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kereskedőkkel és webáruházakkal kapcsolatos tapasztalatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
HJani
Tojás

Nem: Nem:férfi
Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2015.04.01. Szer., 10:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Debrecenben én a Veréb és Katót merem ajánlani bátran! (TropicalFish a bolt és a webshop neve is)
Teknősök tartásában lehetne velük kicsit kötekedni, mert az üzletben, amik vannak nem a legjobb körülmények között vannak tartva (pl nincs melegítő lámpájuk, meg szerintem uv is csak a kicsiknek, az a pár felnőtt ami most van világítás nélkül éldegél). Viszont első perctől kezdve csak a halat ajánlották etetésre, meg szigorúan kiegészítésnek a vitaminos granulátumot.
Díszhalakban viszont nagyon ott vannak, meg a növényes akvarisztikában (konkrétan a tulaj tavaly világbajnokságot nyert a növényes aksijával)!
Árban talán kicsit drágák, viszont a "leggagyibb" felszerelés amit árulnak sera és aquael!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
hunter
Tojás

Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2013.02.12. Kedd., 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

e-Pet Szent Anna Varga út sarok.
A bolt szerintem európa bármelyik nagy városában meg állná a helyét! A boltos tudta, hogy miről beszél, nem csak kapisgálta.
Szárazföldi teknős épp nem volt, de szokott lenni, vizik voltak, de milyenek azt nem néztem, mert volt mit nézni bőven.
pénzt nem érdemes vinni sokat mert 100% hogy elköltöd valamire, akármire Rolling Eyes egyszóval nekem ez a Favorit! (eddig)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hunter
Tojás

HozzászólásElküldve: 2013.02.12. Kedd., 12:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

robee19 írta:
hunter írta:
robee19 írta:
hunter írta:
Debrecen Darabos út 8. Rekord Akvarisztikai Szaküzlet.
Kizárólag vízi teknősöket árulnak, ami viszont nagyon nem tetszett a bejárati ajtóhoz kevesebb mint 1 méterre tekik elhelyezve bal kéz felől, egyből ahogy be lépünk, akárhogy is vigyázz az ember a hideg be süvit ajtónyitás és záráskor, inkább halakra, pár hüllőre szakosodott bolt, aki szeret horgászni annak ajánlom, az eladók segitőkészek.

Innen származik, az én vörösfülűm. És lekopogom, még soha sem volt beteg élete során.

Amit láttam, azt írtam le.

Nem is cáfolni akartalak, csak a tapasztalatomat közöltem Smile Viszont azt hozzá kell tennem, hogy mikor én vettem le voltak fedve az akváriumok.

Amikor én voltam akkor meg nem volt le fedve. ezek után biztos le lesz már, hogy a neten fönt van Cool
Vissza az elejére
robee19
Tapasztalt teknős
Tapasztalt teknős

Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2013.02.11. Hétf., 10:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hunter írta:
robee19 írta:
hunter írta:
Kizárólag vízi teknősöket árulnak, ami viszont nagyon nem tetszett a bejárati ajtóhoz kevesebb mint 1 méterre tekik elhelyezve bal kéz felől, egyből ahogy be lépünk, akárhogy is vigyázz az ember a hideg be süvit ajtónyitás és záráskor, inkább halakra, pár hüllőre szakosodott bolt, aki szeret horgászni annak ajánlom, az eladók segitőkészek.

Innen származik, az én vörösfülűm. És lekopogom, még soha sem volt beteg élete során.

Nem is cáfolni akartalak, csak a tapasztalatomat közöltem Smile Viszont azt hozzá kell tennem, hogy mikor én vettem le voltak fedve az akváriumok.
Vissza az elejére
hunter
Tojás

HozzászólásElküldve: 2013.02.11. Hétf., 9:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

robee19 írta:
hunter írta:

Vissza az elejére
robee19
Tapasztalt teknős
Tapasztalt teknős

HozzászólásElküldve: 2013.02.10. Vas., 15:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hunter írta:

Vissza az elejére
hunter
Tojás

HozzászólásElküldve: 2013.02.09. Szomb., 22:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
hunter
Tojás

HozzászólásElküldve: 2013.01.24. Csüt., 11:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Debrecen, Ibolya utca 6. Mini-zoo Diszállatkereskedés
Üzlet a pincében, az eladó segitőkész, bár a szárazföldi tekikhez szerintem nem ért, pedig szokott árulni, viszont sok mindent betud szerezni, az árak változóak, valami itt drágább, de az jóval mint máshol, de van ami korrekt árban van.

A hozzászólást hunter összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013.02.12. Kedd., 13:04-kor.
Vissza az elejére
zita
Fiatal teknős
Fiatal teknős

Nem: Nem:nő
Kor: 24

HozzászólásElküldve: 2011.12.30. Pént., 16:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

robee19 írta:
Általában havonta szoktam járni, náluk veszem a kishalakat. Lehet csak én voltam figyelmetlen eddig. Smile

Hát ha legközelebb mész figyeld jól biztos megtalálod!!! Very Happy Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
robee19
Tapasztalt teknős
Tapasztalt teknős

HozzászólásElküldve: 2011.12.30. Pént., 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Általában havonta szoktam járni, náluk veszem a kishalakat. Lehet csak én voltam figyelmetlen eddig. Smile
Vissza az elejére
zita
Fiatal teknős
Fiatal teknős

HozzászólásElküldve: 2011.12.30. Pént., 12:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

robee19 írta:
zita írta:
Szia!!

Írok én is egy két dolgot! Very Happy

Az e-Pet-be van szárazföldi görög teki én már láttam többször is meg onnan akartam még régebben venni!! Laughing Laughing
Van még a Veréb és Kató(Piac utca 38.) ez is elég nagy hely!! elég nagy választékkal...és itt is segítőkészek Smile Smile

Mikor én voltam sosem volt még Smile Veréb és Katóhoz pedig benézek majd ha arra járok, náluk még nem jártam. Szeretek nézelődni, venni valami apróságot és elcsenni a jó ötleteket ha látok valamit Razz

Hát nem tudom mikor voltál én egy-két hete akkor is voltak ketten,de én mikor rákérdeztem régebben a csávó egyből mondta hogy nem csak annyi van ami kint van és erre kihozott vagy 15 kicsi tekit a kezébe megmutatni (nagyon picik voltak még) Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
robee19
Tapasztalt teknős
Tapasztalt teknős

HozzászólásElküldve: 2011.12.29. Csüt., 15:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zita írta:
Szia!!

Az e-Pet-be van szárazföldi görög teki én már láttam többször is meg onnan akartam még régebben venni!! Laughing Laughing
Van még a Veréb és Kató(Piac utca 38.) ez is elég nagy hely!! elég nagy választékkal...és itt is segítőkészek Smile Smile

Mikor én voltam sosem volt még Smile Veréb és Katóhoz pedig benézek majd ha arra járok, náluk még nem jártam. Szeretek nézelődni, venni valami apróságot és elcsenni a jó ötleteket ha látok valamit Razz
Vissza az elejére
zita
Fiatal teknős
Fiatal teknős

HozzászólásElküldve: 2011.12.29. Csüt., 15:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!!

Vissza az elejére
robee19
Tapasztalt teknős
Tapasztalt teknős

HozzászólásElküldve: 2011.12.28. Szer., 16:38    Hozzászólás témája: Debrecen kisállatkereskedései Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma körbejártam Debrecen ismertebb kereskedéseit:

Halszendvics -Darabos u. 8.
Kis alapterületéhez képest nagy áruválasztékkal rendelkezik, bár mint ezt a neve is takarja főleg a halakra alapoznak. Álltalában lehet kapni náluk sárgafülű ékszerteknőst, tarajos és térképteknőst, sőt zárójelben megjegyezném az én vörösfülúm is innen származik.
A kiszolgálás jó, segítőkészek, (bár teknős téren lenne mit gyarapítani tudásukon). Az árak átlagosak.

e-Pet - Szent Anna utca sarka
Az üzlet belűlről látványos, átlátható. Árukészletük kielégítő. Fellelhető náluk pézsma, sárgafülű, és néha kínai lágyhéjú teknős is. Szárazföldiekkel látogatásaim alkalmával még nem találkoztam.
Az eladók hozzáértése megfelelő, kedvesek, segítőkészek.
Árban néha megcsúsznak egy-egy terméknél, érdemes körülnézni máshol is mielőtt drágább dolgokat vásárolnánk.

ZooDoom - StopShop
Az eddigiek közül a legnagyobb alapterülettel rendelkezik. Árukészletben is bővelkedik, bár az árakat tekintve nem biztos hogy itt tartanék nagybevásárlást. Az eladók itt is segítőkészek.
A mai látogatásom alkalmával vizi teknősöket nem láttam,csak szárazföldi Görögteknőst, de feltehetőleg azok is szoktak lenni.

Deni Halasbóttya - Verecke u. 9.
Többször voltam már nála, mivel talán a legolcsóbb a környéken, bár ehhez hozzá kell tenni hogy szerinte az "kici kínai" ugyan olyan minőséget gyárt mint a nevesebb cégek, csak más logóval Razz Smile
Ettől függetlenül szívesen vásárolok nála nagyobb összegért, mert megéri........alkudni Razz ! A gyakori viziteknősöktől kezdve az óriás albínó pitonig minden megtalálható nála. Bár néha az állatok lakóhelye sokkal kisebb a minimumnál. (szerintem)

Szivesen olvasnám a többi tapasztalatot is a környékbeliektől, esetleg más kereskedésekről is. Remélem tudtam segíteni azoknak akik még most veszik meg első kedvenceiket.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kereskedőkkel és webáruházakkal kapcsolatos tapasztalatok Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Letölthetsz fájlokat ebből a fórumból