Tartalomjegyzék TeknősFórum - Teknőstartók fóruma

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok  AlbumAlbum   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Képek feltöltése (hozzászólások közé)

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kérdések a Fórum használatáról (Moderátorok válaszolnak)
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Furtoske
Veterán teknős
Veterán teknős

Nem: Nem:férfi
Kor: 63

HozzászólásElküldve: 2009.11.04. Szer., 20:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A legegyszerűbb, ha fenn van az Office fullba.

Microsoft Office Picture Manager

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
lisasmith
Veterán teknős
Veterán teknős

Nem: Nem:nő
Kor: 24

HozzászólásElküldve: 2009.11.04. Szer., 15:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

képszerkesztő programmal
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
olga170
Felnőtt teknős
Felnőtt teknős

Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2009.11.04. Szer., 14:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hogyan tudom a képet lekicsinyíteni? köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gjuhos
Tulajdonos
Tulajdonos

Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2009.11.03. Kedd., 10:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

olga170 írta:
http://kepfeltoltes.hu/091103/pici_teki_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ez a topik arról szól, hogy most már közvetlenül ide is tudsz képet feltölteni amikor a hozzászólást írod. Nem kell máshová feltölteni és azt belinkelni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
olga170
Felnőtt teknős
Felnőtt teknős

HozzászólásElküldve: 2009.11.03. Kedd., 9:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://kepfeltoltes.hu/091103/pici_teki_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Vissza az elejére
Simson
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2009.10.31. Szomb., 23:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia! Elvileg most lettünk kész ezzel a funkcióval, gyakorlatilag valószínűleg még nem fog tökéletesen működni. Ettől függetlenül már ki lehet próbálni (csak simán katt az új hozzászólásra, most már ott van a csatolmány hozzáadása opció, ugyanúgy, mint régen)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
olga170
Felnőtt teknős
Felnőtt teknős

HozzászólásElküldve: 2009.10.31. Szomb., 19:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nemtudok képet feltölteni:(( segítsetek:)
Vissza az elejére
Simson
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2009.10.29. Csüt., 12:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Többek közt a képek közvetlen feltöltését is most próbáljuk megoldani, ezért a következő napokban valószínűleg elő fog fordulni, hogy nem tudjátok megjeleníteni az oldalt.
Vissza az elejére
Simson
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2009.06.13. Szomb., 12:43    Hozzászólás témája: Re: Teki páncél... Hozzászólás az előzmény idézésével

szami77 írta:
Sziasztok! Van négy kis tekim s ebböl az egyiknek a páncélja olyan mindha vízköves lenne...Tudna valaki segíteni hogy ez mitöl lehet??? Esetleg mit tegyek vele????? Köszönöm.... Képetz nem tudok beszurni....Valaki???? hogy kell??? ennyire nem lehetek bé.a...

Szia! Nem vagy béna, sajnos még nem lehet közvetlenül a hozzászólásba a gépről képet tölteni.
A legegyszerűbben úgy tudod megoldani, ha a www.kepfeltoltes.hu oldalon feltöltöd, és az ott kapott linkek közül a legalsót (direkt link) bemásolod ide.
Ha ezt a linket a hozzászólás írásakor kijelölöd, és rákattintasz az "Img" gombra, akkor látható lesz a kép a hozzászólásban Smile
Vissza az elejére
Simson
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2009.05.19. Kedd., 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Addig is, ma sikerült beállítanom, hogy a belinkelt képeket automatikusan lekicsinyítse a fórum. (ha rákattintotok bejön nagyban)
Tehát nyugodtan rakhattok be képet Smile
Vissza az elejére
bauri
Tulajdonos
Tulajdonos

Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2009.05.19. Kedd., 7:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

Már közel járunk, hogy megoldódjon az album az album hiánya okozta kellemetlenség. Addig is tudom javasolni, hogy a képeket töltsétek fel pl. kepfeltoltes.hu oldalára. Majd a hivatkozást másoljátok be ide. Zsoltkov ezt nagyon jól megoldotta

zsoltkov írta:
Jelenleg így néz ki a lakosztályuk, ezt kell a hétvégén akkor "leformáznom" Smile

http://kepfeltoltes.hu/view/090519/DSC00275_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/090519/DSC00279_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/090519/DSC00280_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Köszi a segítséget, remélem akkor tényleg jó lesz végre.

Így a képekkel nem tördeli szét a fórumot.

Köszönöm

gjuhos
Tulajdonos
Tulajdonos

HozzászólásElküldve: 2009.05.10. Vas., 7:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsozso írta:
Sok sikert az új galéria létrehozásában! Wink
Amúgy a régi képek teljesen elvesztek? Sad Mert most, hogy újrarendezem a terráriumot, nézegettem volna "ötletadó" képeket.

Ez a fórum nem a régi fórum, hanem egy másik. A régihez semmi közünk tehát nem tudjuk, mi lett a tartalommal. A réginek más volt a tulajdonosa aki úgy döntött, hogy megszűnteti a fórumot és senkivel sem osztotta meg a terveit. Ezért hoztuk létre ezt az újat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Zsozso
Tojás

Kor: 21

HozzászólásElküldve: 2009.05.09. Szomb., 21:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sok sikert az új galéria létrehozásában! Wink
Amúgy a régi képek teljesen elvesztek? Sad Mert most, hogy újrarendezem a terráriumot, nézegettem volna "ötletadó" képeket.
Vissza az elejére
sniperbmx
Tojás

Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2009.05.03. Vas., 20:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azért mégis csak az lesz a legtisztább, ha majd lesz itt a fórumon album, és láthatóak lesznek a friss képek stb...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Simson
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2009.05.03. Vas., 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ok, töröltem. Örülök hogy sikerült.
Vissza az elejére
Japi1
Újszülött teknőc
Újszülött teknőc

Kor: 75

HozzászólásElküldve: 2009.05.03. Vas., 7:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Furtoske írta:
...egy ilyen nagy kép miatt eléggé szétcsúszik.
És nem csak a kép, de a többi hozzászólás is, ami miatt, ha valaki olvasni szeretné, akkor ide-oda kell mozgatnia soronként.

Fürtöske, Simson!
Kösz a segítséget, kezdem érteni. Elnézést, hogy közben OFF-ba is átmentünk, nem volt szándékos.
Simson, javaslom töröld a képet, valóban zavaróan szétcsúszott minden.
Japi

Furtoske
Veterán teknős
Veterán teknős

HozzászólásElküldve: 2009.05.02. Szomb., 20:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Spec. engem nem zavar. Smile

De a nagy átlag max. 1024-ben használja a monitort, és egy ilyen nagy kép miatt eléggé szétcsúszik.
És nem csak a kép, de a többi hozzászólás is, ami miatt, ha valaki olvasni szeretné, akkor ide-oda kell mozgatnia soronként. Laughing

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Simson
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2009.05.02. Szomb., 20:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Furtoske írta:
Nem tudnátok egy scriptet írni hozzá, hogy ne tegye fel ilyen nagyba?
Szétnyomja a képet teljesen. Sad

Sajnos át kell méretezni Sad
Egyébként ez a méret még éppen nem zavaró 1280*1024en.
De ha gondolod kitörlöm, el tudom képzelni, hogy szétcsúszik.
Vissza az elejére
Simson
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2009.05.02. Szomb., 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy látom Fürtöske már profibban csinálja Very Happy
De ha átméretezed közepes méretűre, akkor a fórumot sem nyomja szét, és kattintani sem kell. Ha nem akarsz ennyit szenvedni vele, a képfeltöltés.hun ad direkt fórumokhoz készített linket is, azt is bemásolhatod ide, és akkor kattintani sem kell sehova.
Átméretezni akár worddel is lehet, ha kisebbre húzod a képet, aztán nyomsz egy print screen gombot a billentyűzeten, majd pl paintben ctrl+v és kivágod a képet Very Happy
Szóval vannak módszerek, de remélhetőleg nemsoká kész lesz a direktben hozzászóláshoz csatolós funkció is.

Ezt a beszélgetést egyébként most átrakom a képfeltöltés témába. Wink
Vissza az elejére
Furtoske
Veterán teknős
Veterán teknős

HozzászólásElküldve: 2009.05.02. Szomb., 20:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudnátok egy scriptet írni hozzá, hogy ne tegye fel ilyen nagyba?
Szétnyomja a képet teljesen. Sad

Simson
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2009.05.02. Szomb., 20:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello! Látom sikerült feltölteni. Ezt a linket kell a hozzászólásban kijelölnöd és rákattintani az Img gombra (hozzászólás írásakor láthatod a betűméret fölött, kicsit jobbra)

A hozzászólást Simson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2009.05.03. Vas., 11:38-kor.
Vissza az elejére
Furtoske
Veterán teknős
Veterán teknős

HozzászólásElküldve: 2009.05.02. Szomb., 20:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Japi1 írta:
Furtoske írta:

Japi1
Küld el a képet a mélcímemre, visszaküldöm a linkjét.

Helló Fürtöske!
A linket tenném én IMG tag közé, ha tudnám, hogy mi az! Embarassed
De úgy látom műxik.
Japi

Ha IMG tag közé teszed (szerkesztőbe a menübe van), akkor megjelenik a hozzászólásba.
De az ekkora képet jobb is, ha nem teszed be, mert szétnyomja a fórumot! Laughing
400-500 pixel-nél szélesebb képet nem jó berakni!
Vagy csak a linkjét, vagy átméretezni a nagyobb képet akkorára.

Én azt szoktam csinálni, hogy a nagy képet átszerkesztem kisebbre, elmentem más néven, és mindkettőt (nagyot is - kicsit is) felrakom.

Ennek a linkje a következő:

(url=http://akármi.hu/valami.jpg)(img)http://akármi1.hu/valami.jpg(/img)(/url)

A zárójel helyett természetesen szögletes zárójeleket kell használni!
Az akármi.jpg a nagy kép, az akármi1.jpg az átméretezett kisebb kép.
Az így megjelenő kisebb képre ha ráklikkelsz, akkor bejön a kép eredeti nagyba. Smile

Az átméretezést meg tudod csinálni a Microsoft Office Picture Managerrel is, persze ha full van telepítve az Office.

A hozzászólást Furtoske összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2009.05.02. Szomb., 20:21-kor.
Vissza az elejére
Japi1
Újszülött teknőc
Újszülött teknőc

HozzászólásElküldve: 2009.05.02. Szomb., 19:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Furtoske írta:

Japi1
Küld el a képet a mélcímemre, visszaküldöm a linkjét.

Helló Fürtöske!
A linket tenném én IMG tag közé, ha tudnám, hogy mi az! Embarassed
De úgy látom műxik.
Japi

Japi1
Újszülött teknőc
Újszülött teknőc

HozzászólásElküldve: 2009.05.02. Szomb., 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Simson írta:
Így is lehet, de ha nincs tárhely, az sem baj, a www.kepfeltoltes.hu -n fel tudsz tölteni képet, és ott ad hozzá linket is.

Helló Simson!
Kösz a tippet, megpróbálom. Nem vagyok egy PC guru, remélem sikerül.
http://kepfeltoltes.hu/090502/K_tkarm_tekn_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Japi

Simson
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2009.05.02. Szomb., 18:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Így is lehet, de ha nincs tárhely, az sem baj, a www.kepfeltoltes.hu -n fel tudsz tölteni képet, és ott ad hozzá linket is.
Vissza az elejére
Furtoske
Veterán teknős
Veterán teknős

HozzászólásElküldve: 2009.05.02. Szomb., 18:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Japi1 írta:
Furtoske írta:
...mert gyanum, hogy ilyen teknős nem igen lesz nálunk teknőstartó körökbe.

Helló Fürtöske!
Ha jól emlékszem két éve láttam egy eladó fiatal példányt a KisTeki-ben. Nekem nagyon tetszik, kár, hogy nagyra nől.
Van egy jó képem a fajról, de nem tudom feltenni. Te hogy teszed fel a fórumra?
Japi
A beszélgetés a kétkarmú teknős témából lett áthelyezve

Bevallom őszintén, nem gondoltam volna .....
De ezek szerint már szinte minden beszerezhető. Laughing

Japi1

Van egy-két tárhelyem, oda feltöltöm, és a linkjét IMG tag közé teszem. Smile

Küld el a képet a mélcímemre, visszaküldöm a linkjét. Smile

De egyébként itt van pár, asszem ingyenes képfeltöltő hely:

Képfeltöltés:
http://keptarhely.info/
http://imgserv.info/
http://media.proxnet.hu/
http://kepup.extra.hu/
http://kepfeltoltes.hu/
http://imageshack.us

Használatuk elég egyszerű, és megkapod a feltöltött kép linkjét is. Smile
A media linket néha én is szoktam használni, ha a munkahelyről kell valamihez, mert ott nincs FTP kapcsolat, így nem tudom a tárhelyeimre felnyomni. Sad
A többit még nem próbáltam, de ajánlják, tehát használható. Smile

A hozzászólást Furtoske összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2009.05.02. Szomb., 19:00-kor.
Vissza az elejére
giczeics
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2009.05.01. Pént., 6:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sniperbmx írta:
Örülök, hogy újra minden a régi lesz, ha még egy ici-picit döcög is a rendszer. Apropó régen volt téma, hogy teknős forumos naptárt kéne készíteni, meg a feltöltöt képekre szavazni, hogy melyikek legyenek benne. Abból lesz valami?

Természetesen amit tudunk megoldunk. Megnyitottuk az oldalt amint csak tudtuk, hogy minél hamarabb elinduljon az élet, de a háttérben vannak még megoldandó kérdések. Lesz képfeltöltés, s ha igény van a szavazásnak is utána nézünk. Örülünk az ötleteknek,szeretnénk mindenki számára otthonossá tenni ezt az oldalt. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
sniperbmx
Tojás

Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2009.04.30. Csüt., 12:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Örülök, hogy újra minden a régi lesz, ha még egy ici-picit döcög is a rendszer. Apropó régen volt téma, hogy teknős forumos naptárt kéne készíteni, meg a feltöltöt képekre szavazni, hogy melyikek legyenek benne. Abból lesz valami?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Simson
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2009.04.29. Szer., 14:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Most kezdek hozzá egy funkció telepítéséhez, amivel ha végzek, elvileg lehet majd a hozzászólásokhoz fájlokat csatolni. Ezt csak azért írom le, mert előfordulhat, hogy 1-1,5 óráig, míg csinálom, lassú lesz a honlap, vagy épp be sem jön.
Vissza az elejére
Furtoske
Veterán teknős
Veterán teknős

HozzászólásElküldve: 2009.04.29. Szer., 12:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Addig szerintem tedd ide őket Te is, hagy lássa más is. Smile
Egy párat már én is beraktam, majd áttesszük a garlériába, ha elkészül. Smile

http://teknosforum.com/forum/viewtopic.php?t=71

sirrra
Vendég

HozzászólásElküldve: 2009.04.28. Kedd., 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó van nem leszek telhetetlen, tipikus "moseccereeazonnal" Embarassed
csak már tettem volna autómatikusan a tavas képeket Laughing de nem fogok megszökni, ráérek Embarassed
Vissza az elejére
gjuhos
Tulajdonos
Tulajdonos

HozzászólásElküldve: 2009.04.28. Kedd., 22:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sirrra írta:
Fiúk én vagyok béna vagy tényleg nincs képfeltöltés, album Shocked
telhetetlen dömperes mi? Twisted Evil Embarassed

Tényleg nincs még sajnos! Azt egyedileg fejlesztették a régihez. Dolgozunk rajta, hogy mielőbb legyen de arra gondoltunk, nem várunk a megnyitással addig. Hiányzik még az életkor és a nem lehetősége is. Úgy látom, a rang-tekik helyén is kérdőjel van, pedig az egyszer már működött. Majd szépen sorban...
Vissza az elejére
sirrra
Vendég

HozzászólásElküldve: 2009.04.28. Kedd., 22:29    Hozzászólás témája: Képek feltöltése (hozzászólások közé) Hozzászólás az előzmény idézésével

Fiúk én vagyok béna vagy tényleg nincs képfeltöltés, album Shocked
telhetetlen dömperes mi? Twisted Evil Embarassed
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kérdések a Fórum használatáról (Moderátorok válaszolnak) Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Letölthetsz fájlokat ebből a fórumból