Tartalomjegyzék TeknősFórum - Teknőstartók fóruma

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok  AlbumAlbum   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Fórumhiba, bug, vagy csak én nem figyeltem?

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kérdések a Fórum használatáról (Moderátorok válaszolnak)
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
mardigras
Veterán teknős
Veterán teknős

Nem: Nem:férfi
Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2014.01.07. Kedd., 12:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Valami hiba van az üzenetküldésben:

privmsg.php

Idézet:
A program nem futtatható!

A hiba lehetséges okai
- a program hibás
- cgi program esetén hibás az interpreter elérési útvonala
- cgi program esetén rossz a programkód sorvégjele (unix sorvégjel kötelezõ)
- php / cgi program esetén rosszul vannak beállítva a fájl futtatási jogosultságok
- php / cgi program esetén rosszul vannak beállítva a könyvtár futtatási jogosultságok

Webmester infó
A futtatási jogosultságok megfelelõ beállítása minden esetben chmod 711, vagy chmod 755
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bauri
Tulajdonos
Tulajdonos

Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2013.05.31. Pént., 4:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anu ne add fel Én melletted állok Laughing
mardigras
Veterán teknős
Veterán teknős

HozzászólásElküldve: 2013.05.30. Csüt., 20:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Oké, semmi vész, és hajrá az egész fórumhoz!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Anu
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2013.05.30. Csüt., 20:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mardigras írta:
Jól van, elfogadom!
(A félbeszakadtat általánosságban értettem, nem ide. Én is átnyálaztam már régebben az egész fórumot, és onnan maradt meg ilyen emlék).

Azt ráfogom az adminokra! Very Happy Úgy értem az igaziakra,én csak utólag lettem az. Viccet félre,ha valami tartalmasabb,és nem lehet rendesen áthelyezni,azt nem szoktuk kitörölgetni,max. szólunk hogy máshol kéne folytatni. De most 3 hsz ami ~4 sor volt,több kárt tettem volna vele mint hasznot,ha elkezdem szétpakolgatni. Lehet akad olyan,régiek között,ami furán ért véget,de azért szerintem nagy részt átlátható. Egy szó mint száz,megértést köszönöm,és bocs amiért töröltem,nem akartam vele rosszat! Wink Üdvözletem,Anu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mardigras
Veterán teknős
Veterán teknős

HozzászólásElküldve: 2013.05.30. Csüt., 20:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jól van, elfogadom!
(A félbeszakadtat általánosságban értettem, nem ide. Én is átnyálaztam már régebben az egész fórumot, és onnan maradt meg ilyen emlék).
Vissza az elejére
Anu
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2013.05.30. Csüt., 19:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mardigras írta:
Semmi gond, ha egy rövid "köszönöm" vagy off-topik komment elvész, de azért nincs itt akkora forgalom, hogy ezzel vedd el a kedvünk a beszélgetéstől. Wink Nagyobb kedve lenne mindenkinek beírni, ha nem félbeszakadtnak tűnő eszmecseréket vagy megválaszolatlan kérdéseket látna egy ide tévedő, új vendég. Igyekszem tartani magam a témához és a szabályokhoz, de egy több dolgot érintő "tanácsadást" elég életszerűtlen 3-4 külön topikban párhuzamosan folytatni, erre azért senkinek nincs ideje. Nincs harag, csak csodálkozom a szigorúságon... azért mégsem trollkodást kell a részünkről visszaverned Very Happy Az áthelyezésért meg köszi! (A teki mérete meg a napozó teherbírása miatt érdekelt)

3 komment amit töröltem,összesen sem volt több mint mostani hozzászólás negyedrésze,szóval tartalmi értékét tekintve,nem volt sokkal több egy "köszönöm"-nél. ( Nem rosszból mondom ám,pedig bunkón hangzik ) Ne érts félre,nem is állt szándékomban,elvenni a kedvetek a beszélgetéstől. Csak tudod ha nem töröljük ki,a "mekkora a teknősöd" - "milyen kimászót használsz" kommentet szűrő témakörből,utána jön erre válasz abból adódik hogy és mivel táplálkozik,esetleg hím vagy nőstény,stb stb stb és ezért vannak témák létre hozva,hogy az ilyet oda írjátok. Ha pedig ilyen bőven elbeszélgettek mindenféléről,az nem gond csak szerintem akár már privátban is tehetnétek,mert 5-10 téma kört érintő beszélgetés,nem fér be sehova (max off topic) ezért nem is kezdeném el darabolgatni mert értelmetlen,inkább bunkó módon törölném. Úgy érzem sem a kimászó sem a teknős mérete nem függ össze a szűrő témával,és ha vissza olvasok az utolsó komment amit meghagytam,úgy kezdődik:

detto írta:
Döntöttem

Tehát kapott Tőled elég infót,és szűrő kérdését megoldottátok,ezért nem értem,hol látod ezt félbe szakadtnak!? Azt meg látom,hogy igyekszel tartani magad témákhoz meg szabályokhoz,ezért is írtam az előbb,hogy köszönöm Smile Aztán folytatódik ám előző komment:

detto írta:
...Az akváriumod sima hal akvárium? Milyen vastag üvegből van (8 vagy 10-es üveg)?

Ez már megint olyan dolog,hogy nem ide tartozik,épp ezért mondtam,hogy jön a következő kérdés mióta van meg milyen halakat tartasz stb... Ennyi erővel nem kéne,hogy témákra legyen bontva fórum,csak kevésbé átlátható lenne,meglepődnél miket szoktunk kitörölgetni. Ha esetleg valaki feljön és veszi a fáradtságot és visszakeres,pl. takarmányozás topicban nem szaporodást és fordítva fog megtalálni,hanem valamelyes kategorizálva. Ami amúgy megfelel X embernek ezért használják,akinek pedig nem felel meg,az nem fog ide járni (na ez megint csak bunkón hangzik pedig nem annak szánom ám de úgy tűnik ilyen vagyok) Egy szó mint száz,nem érzem szigorúnak,pusztán próbálunk rendet tartani,mert valamilyen szinten muszáj... Na béke uram!
Vissza az elejére
mardigras
Veterán teknős
Veterán teknős

HozzászólásElküldve: 2013.05.30. Csüt., 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Semmi gond, ha egy rövid "köszönöm" vagy off-topik komment elvész, de azért nincs itt akkora forgalom, hogy ezzel vedd el a kedvünk a beszélgetéstől. Wink Nagyobb kedve lenne mindenkinek beírni, ha nem félbeszakadtnak tűnő eszmecseréket vagy megválaszolatlan kérdéseket látna egy ide tévedő, új vendég. Igyekszem tartani magam a témához és a szabályokhoz, de egy több dolgot érintő "tanácsadást" elég életszerűtlen 3-4 külön topikban párhuzamosan folytatni, erre azért senkinek nincs ideje. Nincs harag, csak csodálkozom a szigorúságon... azért mégsem trollkodást kell a részünkről visszaverned Very Happy Az áthelyezésért meg köszi! (A teki mérete meg a napozó teherbírása miatt érdekelt)
Vissza az elejére
Anu
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2013.05.30. Csüt., 18:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mardigras írta:
Kíváncsi lennék, miért tűnnek el hozzászólások indoklás nélkül?

2 okból: 1. mert tudjátok megfelelő helyre írni amit szeretnétek (amit amúgy köszönök) és a hány cm-es a teknősöd páncélja,illetve milyen napozót használsz,az már nagyon nem a szűrő témakörhöz tartozik 2. mert nem írtatok semmi olyasmit abban a 3 db kommentben amit töröltem,ami akár Nektek akár másoknak,olyan fontos lett volna hogy máshova kelljen áthelyeznem. Úgy érzem olyat ami fontos lehet,nem törlök ki szó és ok nélkül,legfeljebb áthelyezném megfelelő helyre. De most vágjak ki 3 helyre 1-1 kommentet mert éppen ismerkedtek (amivel amúgy nincs bajom,csak lehet akár privátban) ami úgy viszont nem kapcsolódik semmihez... ? Béke Wink
Vissza az elejére
mardigras
Veterán teknős
Veterán teknős

HozzászólásElküldve: 2013.05.30. Csüt., 17:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kíváncsi lennék, miért tűnnek el hozzászólások indoklás nélkül?
Vissza az elejére
Anu
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2013.01.17. Csüt., 21:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

atubus írta:
Üdv!
Van egy kis problémám. Kaptam emailt, hogy privát üzenetem érkezett,de a fiókom üres. Az utolsó fórum hozzászólásomat se látom. Ezt a hozzászólást pc-ről írtam,most mobilról böngészek(android,opera mobile,de próbáltam másik böngészőt is). Gondolom valahol itt lehet a hiba,ha valaki utána járna,nagyon örülnék.
Ha már ide kellett tévednem,azt is megkérdezném, hogy használható lesz-e valamikor a fórum Tapatalk fórum alkalmazással? Nekem személy szerint jól jönne,gyakran böngészek mobilról. Persze tudom, hogy egy fecske nem csinál nyarat(vagy mifene)! Very Happy

Előre is köszönöm a segítséget!

szerk.: Bocsánat,a hozzászólásom már előkerült,látom nem a megfelelő topikba írtam. A privát üzenet viszont azóta sem került elő.

Szia! Én leszek a hibás... Hozzászólásod én helyeztem át,az rendben van,továbbá privátot is én küldtem Neked,de most nézem,hogy bejövő illetve elküldött mellett,véletlenül kitöröltem a kimenőket is egyúttal. Ezer bocs,nem fórum hibája,én voltam figyelmetlen. Privát megy mindjárt,és most nem törlöm túl korán! Embarassed
Vissza az elejére
atubus
Tojás

Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2013.01.17. Csüt., 19:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!
Van egy kis problémám. Kaptam emailt, hogy privát üzenetem érkezett,de a fiókom üres. Az utolsó fórum hozzászólásomat se látom. Ezt a hozzászólást pc-ről írtam,most mobilról böngészek(android,opera mobile,de próbáltam másik böngészőt is). Gondolom valahol itt lehet a hiba,ha valaki utána járna,nagyon örülnék.
Ha már ide kellett tévednem,azt is megkérdezném, hogy használható lesz-e valamikor a fórum Tapatalk fórum alkalmazással? Nekem személy szerint jól jönne,gyakran böngészek mobilról. Persze tudom, hogy egy fecske nem csinál nyarat(vagy mifene)! Very Happy

Előre is köszönöm a segítséget!

szerk.: Bocsánat,a hozzászólásom már előkerült,látom nem a megfelelő topikba írtam. A privát üzenet viszont azóta sem került elő.
Vissza az elejére
Furtoske
Veterán teknős
Veterán teknős

Kor: 63

HozzászólásElküldve: 2012.06.30. Szomb., 20:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A http://teknosforum.com/forum/viewtopic.php?t=228 téma hozzászólásomban a kép nem jelenik meg.
Valószínű valamelyik régebbi (azóta megszűnt) szerverem linkje volt megadva.
Légyszi cseréljétek le a kép linkjét erre:
Kód:
http://hazibarkacs.hu/images/betadine.jpg

Köszi,bye. Ok,Anu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
ivannorbi
Tojás

Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2011.02.03. Csüt., 9:35    Hozzászólás témája: "Törvények, szabályok" téma Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy hova tűnt a fórumról a "Törvények, szabályok" téma? Be volt állítva a témafigyelő funkció, és értesítést kaptam, hogy új hozzászólás érkezett, de nem találom a témát...
üdv:
ivannorbi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Lara258
Felnőtt teknős
Felnőtt teknős

Nem: Nem:nő
Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2010.11.07. Vas., 8:37    Hozzászólás témája: óraátállítás Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ha jól vettem észre, még nem állítottátok vissza az órát. Gondoltam szólok Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Catea
Tojás

Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2010.04.09. Pént., 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsi, lehet, hogy nem illik ide, csak nem akartam külön topic-ot nyitni a kérdésemhez, mert csak egy javaslat: az egyéb állatoknál kutya/macska topic is lehetne... Biztos sokaknak van (pl. nekem) Smile

Köszi:
Kati Smile
Vissza az elejére
Furtoske
Veterán teknős
Veterán teknős

HozzászólásElküldve: 2009.06.27. Szomb., 15:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most már leírom, mert kicsit bosszant is, meg érdekel is. Smile

Már nem előszőr fordul elő az a jelenség, hogy klikkelek a Belépés gombra, majd megadok mindent, és utánna visszadobja a kezdőlapot úgy, hogy nem vagyok bejelentkezve. Ez mostanában majdnem minden nap egyszer előfordul.
Ezzel nem is lenne gond, de viszont tuti, hogy közbe beléptetett, és ki is léptetett. Mert a következő bejelentkezés után nincs egyetlen új hozzászólás annak ellenére, hogy ha keresek, akkor találok.
Most IE8-at használok, végignéztem már mindegyik böngészőmet is, hogy nem vagyok-e esetleg valahol belépve.
Elég sok fórumon, és egyéb bejelentkezős oldalon szoktam fenn lenni, de még egyik helyen sem tapasztaltam ezt.
Átlépem, nem gond, csak érdekelne, hogy mitől lehetséges (???). Smile

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bauri
Tulajdonos
Tulajdonos

Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2009.05.09. Szomb., 20:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Utánna nézünk, hogy miért nem jegyezz meg. Eddig ilyen nem fordult elő. Én is azért vagyok mindig itt mert soha nem lépek ki a fórumból Laughing és megjegyezz
Chic
Tojás

HozzászólásElküldve: 2009.05.09. Szomb., 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Hello! Ilyen opció most nincs, de nemsoká lesz Wink

Oksi, köszi! Várom! Smile

A másik kérdésem: az normális, hogy hiába jelölöm be az automatikus bejelentkezést, még sem jegyzi meg?

Simson
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2009.05.09. Szomb., 13:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Chic írta:
Hahó Srácok!

A régi oldalon be lehetett állítani, hogy a hozzászólások ne így visszafelé legyenek sorban, hanem fentől lefelé. Elől a legkorábbi, és hátul az utolsó hozzászólás.
Itt is betudom állítani valahol? Mert az ugy nekem jobb volt:)
köszi

Hello! Ilyen opció most nincs, de nemsoká lesz Wink
Vissza az elejére
Chic
Tojás

HozzászólásElküldve: 2009.05.09. Szomb., 11:34    Hozzászólás témája: Re: bocsi Hozzászólás az előzmény idézésével

Najdorf írta:
Bocsánat!

Általában nem vagyok bejelentkezve, csak ha hozzá szeretnék szólni egy témához, így nem láttam, hogy minden téma elején narancssárga a kép, ha új hozzászólás van. Az előző hozzászólásom tárgytalan Confused Razz

Ez is igaz. De a vastag zöld vonal felett van olyan rész, hogy hozzászóások a legutolsó látogatás óta. Ha arra rákattintasz, listázza neked, hogy hol voltak hozzászólások.

Najdorf
Tojás

Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2009.05.09. Szomb., 9:22    Hozzászólás témája: bocsi Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsánat!

Általában nem vagyok bejelentkezve, csak ha hozzá szeretnék szólni egy témához, így nem láttam, hogy minden téma elején narancssárga a kép, ha új hozzászólás van. Az előző hozzászólásom tárgytalan Confused Razz
Vissza az elejére
Najdorf
Tojás

Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2009.05.09. Szomb., 9:19    Hozzászólás témája: Egy összesített link Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A fórum nagyon jó, átlátható, sokkal jobb mint ami a régi volt.
Viszont sztem nem lenne rossz ötlet, ha lenne egy olyan része is a fórumnak, ahol a legfrisebb hozzászólások linkje van.
Mivel az embert érdekli az új hozzászólások és nem csak az a téma amiben érdekelt(ilyen meg olyan teknősének a része) így sztem jó lenne, ha egy olyan része is lenne, ahol a legújabb hozzászólások listája van és ha rákattintanak, akkor abba a fórum részbe ugrik, ahol az a hozzászólás található. Így nem kéne a kategóriákat nézni, hogy melyiknél van egy legújabb hozzászólás.
Lehet rossz ötlet, de nekem tetszene. Minden infó érdekel, ami a teknősökről van. Cool
Vissza az elejére
Chic
Tojás

HozzászólásElküldve: 2009.05.07. Csüt., 19:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hahó Srácok!

A régi oldalon be lehetett állítani, hogy a hozzászólások ne így visszafelé legyenek sorban, hanem fentől lefelé. Elől a legkorábbi, és hátul az utolsó hozzászólás.
Itt is betudom állítani valahol? Mert az ugy nekem jobb volt:)
köszi
Vissza az elejére
Furtoske
Veterán teknős
Veterán teknős

HozzászólásElküldve: 2009.05.01. Pént., 19:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amit délelőtt írtam a hozzászólás-szerkesztővel kapcsolatban ....
IE8 alatt "rendesen" működik, nincs vele semmi gond.
Ezek szerint vagy bénázok, és nem tudom beállítani rendesen a firefoxomat Laughing, vagy elnéztem, nem vettem észre valamit a beállítások alkalmával Shocked

Furtoske
Veterán teknős
Veterán teknős

HozzászólásElküldve: 2009.05.01. Pént., 9:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A felugró ablakok tényleg le vannak tiltva, akkor ez lesz a probléma.
Erre nem is gondoltam. Smile

gjuhos
Tulajdonos
Tulajdonos

HozzászólásElküldve: 2009.05.01. Pént., 9:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez a fórum külön felugró ablakként jelzi az új PÜ-t. Az lehet egy próbléma, ha be van kapcsolva a böngésződben a felugró ablakok tiltása, mert az megakadályozza.
A szerkesztés dologhoz sajnos nem tudok hozzászólni, majd a szakemberek talán.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Furtoske
Veterán teknős
Veterán teknős

HozzászólásElküldve: 2009.05.01. Pént., 9:06    Hozzászólás témája: Fórumhiba, bug, vagy csak én nem figyeltem? Hozzászólás az előzmény idézésével

1. A profilba be van jelölve, hogy új PM üzenetkor legyen felugró ablak.
Kaptam egy PM-et, és véletlenül vettem észre a fejlécben, hogy van egy privát üzenetem. (???)

2. Tegnapig a hozzászólás szerkesztésében ha valamit kijelöltem, be tudtam helyezni a menüből a kódokat, a kijelölés maradt, és arra újabb kódokat tudtam tenni, és tudtam onnan folytatni is az írást.
Tegnap vettem észre, hogy ha kijelölök valamit, berakja rendesen az általam kiválasztott kódokat, de a kijelölés eltűnik, ráadásul felugrik a hozzászólás elejére. (???)

XP SP2
Mozilla Firefox (tegnap frissítettem a legújabbra, lehet, hogy ez is bejátszik?)

Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kérdések a Fórum használatáról (Moderátorok válaszolnak) Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Letölthetsz fájlokat ebből a fórumból