Tartalomjegyzék TeknősFórum - Teknőstartók fóruma

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok  AlbumAlbum   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

TENGERImalac

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisemlősök
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
sparx
Tojás

Nem: Nem:férfi
Kor: 22

HozzászólásElküldve: 2010.11.26. Pént., 9:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem van

Tenyésztettem is őket pár évig (peruit és alpakát) de abba kellett hagynom mivel kevés a hely kevesebb lett a szabadidőm... Sad

De egyet megtartottam... Neki elég érdekes múltja volt.:
Valahonnan megszökött előző gazdijától, valahogy bekerült egy lépcsőházba és ott rátalált egy család és ideiglenesen befogadta (elvileg a lépcsőházban senkinek sem volt tengerimalaca). De aztán elvitték állatorvoshoz úgy, hogy odaadják neki, a doktornő anyám akkori munkatársa volt így mivel én szeretem az állatokat meglett kérdezve, hogy kell-e nekünk. Természetesen egyből igent mondtunk és azóta is megvan, 3 és fél éve
közben kiderült hogy nagyon ritka színű és Magyarországon nemigen vannak ilyen állatok, amik vannak, azok is külföldi importált malacok. Aztán úgy jött az ötlet, hogy kicsiket szeretnénk Very Happy aztán így lett 24 fős tenyészet... aminek ma már vége... DE EGYSZER ÚJRAKEZDEM Wink

sdettike
Tojás

Nem: Nem:nő
Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2010.07.24. Szomb., 11:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ahogy elnézem, nagyon senkinek Smile
Nekem törpehörim van Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
getonerhyme
Tojás

Nem: Nem:férfi
Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2010.07.16. Pént., 10:42    Hozzászólás témája: TENGERImalac Hozzászólás az előzmény idézésével

Kinek van tengeri malackája? Very Happy Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisemlősök Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Letölthetsz fájlokat ebből a fórumból