Tartalomjegyzék TeknősFórum - Teknőstartók fóruma

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok  AlbumAlbum   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

egyéb betegségek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Betegségek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Wild
Tojás

Nem: Nem:férfi
Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2009.11.26. Csüt., 17:52    Hozzászólás témája: teki Hozzászólás az előzmény idézésével

a víz alatt alszik.pontosabban nem tudom hogy alszik e,de mozdulatlanul van.ha hozzányúlok azonnal megmozdul.eddig fagyasztott hallal etettem és etetem(nem szárított s*a*okkal).vasárnap volt etetés azóta nem kapott enni mert egyszer esznek egy héten.szóval nem tudom hogy étvágya van e,de szerintem van neki.egyébként ugyanúgy van minden mint tegnap.se jobb se rosszabb!!!
lisasmith
Veterán teknős
Veterán teknős

Nem: Nem:nő
Kor: 24

HozzászólásElküldve: 2009.11.26. Csüt., 17:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is volt ilyen a teknősömnek,
a kicsi tarajosnak.
Ő meg volt fázva,mert ő csak buborékokat fújt az orrából,amúgy semmi más baja nem volt,szeme tiszta,evett rendesen.
Picit megemeltem a vize hőmérsékletét,2 nap múlva semmi baja nem volt.

A Gjuhos által feltett kérdések nagyon fontosak,csak azok után tudunk biztosabbat mondani.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gjuhos
Tulajdonos
Tulajdonos

Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2009.11.25. Szer., 21:28    Hozzászólás témája: Re: teki Hozzászólás az előzmény idézésével

Wild írta:
sziasztok!

kb két napja vettem észre hogy a tekim szinte folyamatosan alszik,vagy legalábbis csukva tartja a szemét.van hogy csak az egyik van neki becsukva.a másik dolog pedig hogy buborékok jönnek ki az orrából.ezek pici apró légbuborékok.ezek minek a tünetei.segítsetek!!!

Víz alatt alszik, vagy szárazföldön? Étvágya van? Leglényegesebb, hogy mivel etetted eddig?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Wild
Tojás

HozzászólásElküldve: 2009.11.25. Szer., 18:42    Hozzászólás témája: teki Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!

kb két napja vettem észre hogy a tekim szinte folyamatosan alszik,vagy legalábbis csukva tartja a szemét.van hogy csak az egyik van neki becsukva.a másik dolog pedig hogy buborékok jönnek ki az orrából.ezek pici apró légbuborékok.ezek minek a tünetei.segítsetek!!!

HExOR
Tojás

Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2009.11.01. Vas., 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

értem köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
lisasmith
Veterán teknős
Veterán teknős

HozzászólásElküldve: 2009.11.01. Vas., 14:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bauri hozzászólásából kiderül, hogy nem. (enélkül is teljes életet tud élni)
Vissza az elejére
HExOR
Tojás

HozzászólásElküldve: 2009.11.01. Vas., 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönjük! kezdtünk megijedni hogy v mi komolyabb... és ez a karom már nem nő vissza?
Vissza az elejére
bauri
Tulajdonos
Tulajdonos

Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2009.11.01. Vas., 12:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Leharapta neki egy másik, beleakadt egy dekorációs tárgyba stb stb. Nem lesz a tekinek semmi baja egy karom nélkül is teljes életet tud élni!
HExOR
Tojás

HozzászólásElküldve: 2009.11.01. Vas., 11:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!kérdésem a következő lenne barátomnak ékszerteknőse job első lábáról hiányzik 1karom az mitől lehet?:S
Vissza az elejére
lisasmith
Veterán teknős
Veterán teknős

HozzászólásElküldve: 2009.10.12. Hétf., 6:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Wild, lehet hogy csak hámlik, nekem azt szokták egymásról(is) csipkedni.
Vissza az elejére
kataiandi
Tojás

Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2009.10.11. Vas., 20:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Döncikémmel valami nem stimmel. Végtagjai, főképp a hátsók időnként "rángatoznak" olyan mintha rugdalózna...de még sem, mert ilyenkor megfeszített állapotban van kissé más "kifordulva"...de csak a rugdalódzó lábai.
Halat kap enni semmi mást. Lehet vitaminhiánya van? Csak Teknős vita-combit kapott...ezt kaptam anno, de ez gyanús, hogy nem egy vízi tarajos teknősnek való. Ja, elfelejtettem mondani, hogy tarajos teknősről van szó.
Étvágya is rossz! 1-2 falat halacska aztán annyi... (hal az teljes és nem szárított)
Amúgy éber, sokat van fenn, mozgékony is.

Nagyon megköszönöm a tanácsotokat!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Wild
Tojás

HozzászólásElküldve: 2009.09.11. Pént., 18:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt vettem észre hogy a sárgafülű tekim kb. 1 hete csipkedi a bal első lábát.Látszólag nincs semmi elváltozás a bőrén,nincs semmi probléma vele.Mi lehet ennek az oka?
Furtoske
Veterán teknős
Veterán teknős

Kor: 63

HozzászólásElküldve: 2009.08.27. Csüt., 12:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy fotót nem tudnál feltenni? Smile
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Mate
Felnőtt teknős
Felnőtt teknős

Kor: 20

HozzászólásElküldve: 2009.08.27. Csüt., 11:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja és neki nem lyukacskák vannak hanem kidudorodások de szimetrikusan.
Szal sztem minták.
Vissza az elejére
Mate
Felnőtt teknős
Felnőtt teknős

Kor: 20

HozzászólásElküldve: 2009.08.27. Csüt., 7:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
A 3élű tekimnek is van ilyen kidudorodás de szimetrikusan és négy darab a haspáncéljának a 2 oldalán.
Szerintem minta, szerintetek?
Vissza az elejére
Furtoske
Veterán teknős
Veterán teknős

HozzászólásElküldve: 2009.08.22. Szomb., 19:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Az első kép meglepett, én egészen másra számítottam.
Ezen a képen tök úgy néz ki, mint egy "elhízott" teknős.
Ez persze nem azt jelenti, hogy ez lehet a baja, de nem tudom, és jobb lenne minél hamarabb elvinni hüllőkhöz is jól értő állatorvoshoz!

A páncélja egy pár helyen eléggé rossz állapotban van, de nem vészes.
Ha van lehetőséged, minél többet vidd ki a napra, vagy tedd ki valami száraz helyre a lakásba egy kis időre.
Amikor kivetted, és már megszáradt a páncél, vékonyan le kellene kenni ezeket a részeket Betadinnal, és hagyjad vagy fél órát száraz helyen.
Ezután körömkefével finoman dörzsöld át, majd kend le Cod Liver Oil - Csukamájolajjal, és hagyjad még száraz helyen szintén vagy egy fél órát.
Mielőtt vissza tennéd, száraz ruhadarabbal töröld át a páncélt.
Ezt érdemes egy jó ideig (1-2 hét) 2-3 naponta "eljátszani", amíg a fehér foltok (valószínű vizkő) el nem kezdenek tünedezni.
Ha gombás, a Betadintól, ha vízkő, a körömkefétől kezd majd lassan elmúlni, amibe besegít majd a csukamájolaj is.
Elmúlni nem fog egy jó ideig, főleg a páncélhiányok, lyukak, de majd idővel, ahogy sorba válnak le a pikkelyek, lassan eltünedezik.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
albera
Tojás

HozzászólásElküldve: 2009.08.22. Szomb., 17:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Sikerült eljutnom odáig, hogy feltegyem a képeket.

http://kepfeltoltes.hu/090822/PB210008_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/090822/PB210004_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

első a lábánál a vizes hólyag, a második a páncélján a lyukacskák Confused

albera
Tojás

HozzászólásElküldve: 2009.08.21. Pént., 14:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Köszi a választ!
Bocs a "vedlésért" Embarassed azt hittem ez is vedlés.
Mindenképpen csinálok egy fotót és felteszem, még ma este.

Köszi.

Furtoske
Veterán teknős
Veterán teknős

HozzászólásElküldve: 2009.08.21. Pént., 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Egy közeli jó kép mindenképpen segítség lett volna. Smile

Nincs különösebb jelentősége, értjük így is, de a teknős nem vedlik! Smile
A vedlés vizuálisan is egy teljesen más biológiai folyamat, amely egyébként természetes dolog az olyan állatok között, amelyek időnként vedlenek.
A teknősöknél csak a páncél legfelső pikkelyrétege válik le.
Időnként a bőrük is, ez nagyjából úgy néz ki, mint amikor valaki a napon leég, és hámlik a bőre

A páncél színének nincs különösebb jelentősége.

Az, hogy apró lukacskák vannak a páncéljában, az sem természetes dolog, de egy jó kép nélkül csak találgatnánk.

A lábán lévő hólyagokra csak egyet tudok ajánlani, vidd el hüllőkhöz is jól értő állatorvoshoz. Lehetőleg minél hamarabb.

albera
Tojás

HozzászólásElküldve: 2009.08.21. Pént., 10:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Új vagyok itt a fórumon. Lehet hogy nem is jó helyre írok, de sajnos fogalmam nincs mi lehet a baja a tekimnek.

egy hete kaptam 3 db vörösfülü ékszertekit. Már szép kifejlett állatkák, a páncél átmérőjük: 15-20 cm közötti.
Kettő egészségesnek látszik, de a harmadiknak a páncélja is szerintem túl domború és a lábainál a bőr olyan, mintha vizenyős hólyagos lenne: ki dudorodik, és puha.
Az Ő páncélja a hátán barna színű, míg a másik kettőé inkább sötétzöld. Ja és helyenként vannak apró lukacskák a páncélján, ez lehetett régi gombás fertőzés? Most egyébként vedlik, folyamatosan szedegetem le neki a leváló részeket.

Szóval ennyi. Köszönöm előre is a segítséget.
Vissza az elejére
gjuhos
Tulajdonos
Tulajdonos

HozzászólásElküldve: 2009.08.07. Pént., 23:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

KennyGangs írta:
Sziasztok! Nem fogok felrakni képet, mert sajnos ma reggel meghalt Sad

Nagyon sajnálom... Azt is meg kell említeni sajnos, hogy a betegségeknél és a takarmányozásnál leírtakból is egyértelműen kiderült, hogy az állatorvos egyáltalán nem ért a teknősökhöz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
KennyGangs
Tojás

Kor: 23

HozzászólásElküldve: 2009.08.07. Pént., 16:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Nem fogok felrakni képet, mert sajnos ma reggel meghalt Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bauri
Tulajdonos
Tulajdonos

Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2009.08.07. Pént., 5:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha nem is a tarsaságot hiányolta egyszerüen unatkozott.

A másfél éves tekit én már 3 naponta etetném. Pont elég neki.

A teknős folyamatosan vedlik. Csak nem egyszerre cseréli le ez elhalt szarupajzsokat hanem folyamatosa. Így nem olyan látványos mint egy kígyónál.

Exbagoly
Tojás

Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2009.08.06. Csüt., 22:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szevasztok!
Nem offolás képpen de bélámmal kapcsolatban annyi történés történt hogy végsö el keseredésemben hogy majd három hete nem evett hát be tettem neki egy kis kárász gondoltam hátha majd csak le vadásza vagy valami!
Miután be került hozzá az új lakó társ el is kezdödött a fogócska ment is majd két órán keresztül de a hal mindig gyorsabbnak bizonyult!Na mondom sebaj olvasgatva történeteket ilyen hal teknös eggyüt éléséröl majd csak meg fogja.
Késöbb aztán meg próbáltam bélával meg etetni egy két száritott halat amit el rágcsált erre fel buzdulva hamar vettem is elö a fagyasztóból két fagyi halat fel olvasztottam és simán meg is ette!Majdutánna még hármat!Majd dobtam egy hátast ettöl!
A lényeg a következö rá következö nap is evett rendesen majd utánna is és utánna is szóval mióta bent van neki ez a kárász eszik rendesen!
Lehet egyszerüen csak a társaság hiány a gondja?vagy mi lehet ez?
És két lamer kérdés másfél éves a teki szerintetek két naponta az etetés elég neki?
A második mikor kellene elöször le vedlenie a páncélját?

Bocsánat az offért!
Sziasztok!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
gjuhos
Tulajdonos
Tulajdonos

HozzászólásElküldve: 2009.08.05. Szer., 17:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

KennyGangs írta:
Sziasztok! Olyan problémám lenne, hogy a tarajos teknősömnek a fején barna dudorok vannak. A szeme is be van gyulladva, emiatt már viszem szurira (gyógyulgat). De azok a barna dudorok nem tetszenek. (Doki szerint atka, de nem biztos benne). Szerintetek mi lehet? Ha kell rakok be képet (már ha megmondja valaki, hogy kell Very Happy ). Előre is köszönöm!

Hát mindenképpen rakjál fel, méghozzá éles képet, mert anélkül sajnos beszélni sem lehet róla.
Vissza az elejére
KennyGangs
Tojás

Kor: 23

HozzászólásElküldve: 2009.08.05. Szer., 17:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Olyan problémám lenne, hogy a tarajos teknősömnek a fején barna dudorok vannak. A szeme is be van gyulladva, emiatt már viszem szurira (gyógyulgat). De azok a barna dudorok nem tetszenek. (Doki szerint atka, de nem biztos benne). Szerintetek mi lehet? Ha kell rakok be képet (már ha megmondja valaki, hogy kell Very Happy ). Előre is köszönöm!
Vissza az elejére
Najdorf
Tojás

Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2009.08.04. Kedd., 17:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm szépen! Megfogadom a tanácsodat!
Vissza az elejére
Furtoske
Veterán teknős
Veterán teknős

HozzászólásElküldve: 2009.08.04. Kedd., 7:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bár nem tudom, hogy Budapesten merre laksz, de ha már elindulsz Érd felé, én inkább azt javasolnám, hogy az ellenkező irányba indulj el, és menj Békásmegyerre.
Az állatorvosok topikba megtalálod Dr. Sátorhelyi Tamás címét, és rendelési idejét.
Nemigen tudok ma Magyarországon nála jobban hozzáértő állatorvosról.
Nemzetközileg is kiemelten ismert hüllőszakértő, és baráti áron rendel.

Najdorf
Tojás

HozzászólásElküldve: 2009.08.03. Hétf., 21:04    Hozzászólás témája: re Hozzászólás az előzmény idézésével

Furtocske teljesen igazad van. Adhattam volna jobb diagnosztikát is, de őszintén nem mertem nyúzni azzal h megnézzem mit reagál ha meghúzom a lábát... Kezdő teknős tartó vagyok és ahogy most kiderült, van még mit tanulnom. Lehet felelőtlen voltam, mikor vettem egy másik tekit, nehogy valamit nála is elrontsak:S
De amúgy nagyon szeretik egymást. Folyamatosan mennek az udvarlások Smile Smile
Vissza az elejére
Najdorf
Tojás

HozzászólásElküldve: 2009.08.03. Hétf., 21:00    Hozzászólás témája: re Hozzászólás az előzmény idézésével

Na fejlemények lettek. Elvittem állatorvoshoz. Ő se látott nagyon semmi rosszat rajta. Annyi volt h kicsit sárgás volt a páncél alja, meg a lábait amúgy alig használja (a hátsókat). Csak lógnak lefele és mikor hozzáérsz akkor be se húzza. A doktor meghúzta majd elengedte a lábát. Az egyik hátsónál volt reakció kicsit megmozgatta a másiknál nem. Mikor tűvel kicsit megszúrta, akkor az egyik szépen reagált rá, míg a másik is, de az nem annyira. Adott neki egy szurit és mondta, hogy 1 hét múlva menjek vissza vele. Mondta, hogy etessem májjal meg vitaminokkal a fagyasztott hal mellett. Amúgy méreg drága orvos volt Sad
Na de úgy szeretem a teknősöm, hogy most ilyen szempontból a pénz nem annyira számit Confused
BP-en lakom és írtátok, hogy Érdnél is van egy jó fej orvos és nem is drága. Legközelebb hozzá megyek, de ha már ez az orvos elkezdte akkor remélem érni is fog valamit...
Vissza az elejére
Furtoske
Veterán teknős
Veterán teknős

HozzászólásElküldve: 2009.08.03. Hétf., 11:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Erre nem igen lehet mit írni, mert látni kellene.
Szerintem csak egyszerűen "nem használta".
Azt sem írtad, hogy be van neki húzva, vagy lóg a vízbe "tehetetlenül".

Elképzelhető, hogy a másik véletlen valahol "elnyomta" a lábát, és most kicsit fájt neki, azért nem mozgatta.

Fiatal teknősöknél nem igen szokott előfordulni végtag bénulás, az az "idős" teknősökre jellemző inkább.

Najdorf
Tojás

HozzászólásElküldve: 2009.08.02. Vas., 14:24    Hozzászólás témája: láb nem nagyon mozog Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Van két sárgafülű teknősöm az egyik 1 éves a másik fél évnél kicsit több. A kisebb teknős egyik hátsó lábát nem nagyon mozgatja. A másik hátsót egy kicsit. Az elsőkkel nincs semmi baj, mindig kapnak fagyasztott halat 1,5 naponta kb. A páncéljuk erős semmi folt vagy más egyébnek tűnő tünet nincs. Amúgy sajnos nem volt mostanában nagy vízmélység, mivel a nagy könnyen kitudott volna mászni a kicsi akvárium miatt. Lehet a kicsi nem nagyon érezte, hogy használnia kéne a hátsó lábait???
AMúgy úszkál és szeret napozni is. Sztetek mit kéne tennem? Huzamosabb ideig nem vizsgáltam csak feltünt. Este minden féleképp hagyom hadd járjon kicsit a földön hátha nincs is semmi gond. Valamint most vettem egya nagyobb akváriumot, így majd jókat tud úszni.

Köszönöm előre is a segítségeteket!
Vissza az elejére
Ilony
Fiatal teknős
Fiatal teknős

Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2009.07.31. Pént., 19:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Nem ismerem ezt a halat,de nincs kizárva,hogy tengeri hal!?
Meg amúgy kerüld a nasit! Embarassed
Én ha nem halat adok akkor magam gyűjtök sáskát,tücsköt,gilisztát adok.
Vagy a saját tenyésztésű tücsköt szórom vitaminkészítménnyel,de ilyewn bolti vackok nem valóak szerintem állatnak!
Vissza az elejére
Exbagoly
Tojás

HozzászólásElküldve: 2009.07.30. Csüt., 22:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na heló én ujra.
Bélám még mindig nem eszik,vagyis épp hogy egy kis száritott halat ha csipeget max a szépiát na azt eszi!Azt hiszem fel keresem azt a bizonyos györi dokit nem tudok már mit tenni!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Exbagoly
Tojás

HozzászólásElküldve: 2009.07.25. Szomb., 12:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szevasztok!
Nos nagyon sok olvasgats után kérdezek mert nem igazán tudom mi tévö legyek.
Van egy kb 1.5 éves fiu sárga fülü ékszer tekim,kb másfél,két hete a következö dolgot produkálja nem fogadja el a halat!Meg ugy általánosságban a nasikat pl száritott hal vagy egy kis szív mix,semmit.
Kedély állapotán nem vettem észre változást,szeme fényes dudor nincs sehol sem rajta,levegöt simán veszi nem hallható szipogás sipolás,nem tudom hová tenni a dolgot hisz a napi adagja 5-6 másfél két centis hal volt!Talán maga a hal nem jó amit veszek neki?Ez a intersp.r ban vett apró hal Atherina neveztü,kilós ki szerelésben van.Egy kilót ebböl már meg evett.
Nem tudom igazából hogy mi tévö legyek Sad ha kell akkor képet is teszek fe!
Üdvözlet!
Vissza az elejére
kitti333
Tojás

Kor: 22

HozzászólásElküldve: 2009.06.23. Kedd., 11:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon köszi a segítséget, majd megmondom nekik! Very Happy
Vissza az elejére
sirrra
Vendég

HozzászólásElküldve: 2009.06.23. Kedd., 11:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem baj, ha nem látod rajta hogy étvágytalan, legyengült stb...
Nálam az egyik teki olyan félős volt egy egész nyár alatt sem tudtam lefényképezni a parton, idén már nem probléma neki. Volt olyan is aki egy hónapig a tuja alatt dekkolt csak néha "burítottam" rá vizet mert még a vízbe sem ment be. Idén már ő a legnagyobb pancsolós-napozós..Új nekik a hely, van aki előbb szokja, van aki nagyon sokára.
Vissza az elejére
kitti333
Tojás

Kor: 22

HozzászólásElküldve: 2009.06.23. Kedd., 9:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyik ismerősömnek három vörösfülű ékszerteknőse van. Most csináltak kerti tavat nekik, kettő boldogan úszkál, de a harmadik bemegy a vízbe és az alján marad. Csak ott az alján békésen elvan, amíg a másik kettő úszik. Ez természetes, vagy lehet neki valami baja is?
Vissza az elejére
gjuhos
Tulajdonos
Tulajdonos

HozzászólásElküldve: 2009.04.27. Hétf., 6:43    Hozzászólás témája: egyéb betegségek Hozzászólás az előzmény idézésével

Ide várjuk a korábbi témékba nem illő betegségekkel kapcsolatos hozzászólásokat.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Betegségek Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
3 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Letölthetsz fájlokat ebből a fórumból